Kategorie
Aktualności Bez kategorii

Dlaczego dzieci uwielbiają zajęcia językowe w Teddy School?

🥰😍 Dzieci chętnie przychodzą na nasze zajęcia, gdyż wiedzą że będą zaakceptowane takie jakie są – bez żadnych warunków. 
Uczą się angielskiego w bezpiecznej przestrzeni emocjonalnej (nie są oceniane, porównywane, czy wyśmiewane), nie muszą zapracować na szacunek – mają go “z automatu”. Otrzymują wsparcie i przestrzeń do popełniania błędu i rozwijania się w indywidualnym tempie (nie wszyscy zapamiętują wszystko “już”, jednocześnie zapamiętywanie zarówno “już” jak i “póżniej” jest OK).
Nasi uczniowie otrzymują wsparcie, zarówno podczas trudnych dla nich momentów (jak konflikt, wybuch emocjonalny, zmęczenie, doświadczenie porażki) jak i podczas momentów radości (zapamiętane zdanie, wyśpiewana piosenka, wymówione trudne słówko, doświadczenie sukcesu). 
Potrafimy razem świętować i razem opłakiwać. Dzięki temu edukacja jest u nas relacją, a relacja edukacją. 

Nauka przez zabawę - angielski w Teddy School
Nauka przez zabawę – angielski w Teddy School

Dzieci czekają na nasze zajęcia, gdyż podczas ich trwania są angażowane za pośrednictwem piosenek, rymowanek i zdań do powtarzania. Dodatkowo częste stosowanie metody reagowania całym ciałem powoduje, iż treści prezentowane na zajęcia są lepiej zapamiętane. Dzieci są zanurzone w języku angielskim od początku pierwszych zajęć, a co za tym idzie ich język bierny, szybko zmienia się w czynny – jak drzewo, które najpierw wypuszcza korzenie, a dopiero później owocuje. Nasze metody pracy czyli teaching in empathy (uczenie w empatii) i dynamic English (dynamiczny angielski) to metody dające dzieciom bezpieczeństwo i ćwiczące sprawności językowe. Częste przerwy śródlekcyjne powodują, iż uczniowie odpoczywają i regenerują siły do dalszej pracy. Metody są stale dopracowywane i dodawane są do nich kolejne elementy najnowszych zdobyczy z dziedzin neurodydaktyki czy psychologii. Jesteśmy szkołą stale rozwijającą się, tak jak nasi uczniowie, my także chcemy uczyć się nowych trendów i wprowadzać je na zajęciach, stale zwiększając komfort pracy każdej ze stron zaangażowanej w edukację – dzieci, rodziców i nauczycieli. 🥰😍

🐼 Zapraszamy na zajęcia dzieci (od 3 roku życia), młodzież i dorosłych

Zajęcia prowadzimy:
🐻 Łabędy, ul. Przyszowska 67
🐻 Łabedy, SP 38
🐻 Łabędy SP 29
🐻 Gliwice, SP 13
🐻 Gliwice, SP 39
🐻 Gliwice, PM 28
🐻 Gliwice, SP 6
🐻 Pilchowice, Zespół Szkolno – Przedszkolny
🐻 Ziemięcice, Szkoła Podstawowa

🐨 Edukacja to u nas relacja, widzimy naszych uczniów i są oni dla nas ważni

Zapisy ruszyły:
📌 Za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej – www.homeofteddy.pl (zakładka KURSY)
📌 Za pośrednictwem naszego fangape’a na Facebook’u – poprzez messenger’a
📌 Za pośrednictwem numeru telefonu: 792-475-152

Autor: Anna Górny-Bogulska

Od 2009 roku właścicielka Home of Teddy. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki wczesnoszkolnej z przedszkolną z dodatkową specjalnością język angielski. Nie wyobrażam sobie pracy innej niż z Dziećmi, dlatego po rozstaniu ze szkoła publiczną wiedziałam, że odnajdę się tylko w sektorze prywatnej edukacji. Pomysł założenia szkoły językowej pojawił się bardzo szybko, dlaczego? Bo Dzieci uwielbiają uczyć się języków obcych, a w Teddy School mogą uczyć się zupełnie inaczej. Jestem pasjonatką pedagogiki, czytam książki i publikacje, gdzie opisane są innowacje pedagogiczne, które staram się wprowadzać w mojej szkole językowej - na przekór zasadzie "teoria swoje, a praktyka swoje". Prywatnie jestem mamą dwóch córek - Celiny i Klementyny. Najbardziej lubię spędzać czas z rodziną, ale ważne są także moje pasje - rysunek, film, teatr - na które staram się również znaleźć czas. Chciałabym razem z mężem pojeździć na motocyklu - jak dotąd strach miał większe oczy, kto wie może uda się w najbliższej przyszłości.