Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    ZGODA

Angielski dla dzieci

Tworzymy inną edukację bo
inność jest darem

Nasz zespół

Zespół to nie grupa ludzi, która ze sobą pracuje. Zespół to grupa ludzi, która sobie ufa. - S. Sinek

Mottem przyświecającym nam podczas tworzenia Kadry Mentorów są słowa Simona Sineka “Zespół to nie grupa ludzi, która ze sobą pracuje. Zespół to grupa ludzi, która sobie ufa” i tak chcemy, aby było w naszym zespole - Ekipie Home of Teddy.

Każda z osób tworzących nasz zespół jest inna, indywidualna, jest unikatem. Jednocześnie łączy nas wspólny cel, wspólne priorytety i wizja. Wizja, która wyznacza kierunki edukacyjne Home of Teddy.

Mentorki pracujące w Home of Teddy są absolwentami studiów filologicznych - na kierunkach nauczycielskich lub tłumaczeniowych, pedagogicznych z przygotowaniem językowym lub psychologicznych z certyfikatem językowym. Każda z mentorek uczestniczy w szkoleniach z metod stosowanych w Home of Teddy, szkoleniach z Porozumienia bez przemocy oraz Minimediacji, szkoleniach z uważności i nowych technik uczenia się, po to aby wzbogacić swój warsztat pracy i wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce - czyli na zajęciach językowych z dziećmi i młodzieżą.

Jesteśmy zaangażowani i chcemy budować inną edukację, widzimy w inności dar - możliwość szukania innych ścieżek, niż podążanie tymi które są już wytarte. Chcemy towarzyszyć dzieciom i młodzieży w rozwoju językowym, rozwoju emocjonalnym i społecznym, chcemy dawać im przestrzeń i być blisko, gdyby potrzebowali wsparcia. Chcemy dawać im komfort i bezpieczeństwo, chcemy słyszeć ich potrzeby i szukać rozwiązań razem z nimi.

Anna

Nazywam się Anna Górny-Bogulska, jestem magistrą pedagogiki na kierunku kształcenie wczesnoszkolne i wychowanie przedszkolne z dodatkową specjalnością język angielski. Od 2007 roku pracowałam z dziećmi i młodzieżą. Przez pierwsze cztery lata mojej ścieżki zawodowej pracowałam w szkole publicznej, a w 2009 założyłam własną szkołę językową, w której wprowadzam liczne innowacje pedagogiczne. Od początku mojej drogi zawodowej wiedziałam, że nie jest mi po drodze z żadną formą zewnętrznego sterowania młodym człowiekiem.

Paulina

Ukończyłam studia II stopnia na wydziale filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu zdobywając tytuł magistra filologii angielskiej (specjalizacja nauczycielska). Oprócz języka angielskiego moją wielką pasją jest muzyka wielu gatunków – w wolnym czasie, oprócz słuchania różnych artystów śpiewam w Akademickim Chórze Politechniki Śląskiej.

Karolina

Skończyłam studia językowe w 2018 roku i jeszcze w tym samym roku rozpoczęłam pracę w Teddy School. Poza językiem angielskim interesuję się językiem niemieckim oraz koreańskim. Oprócz anglistyki zajmuję się również elektroradiologią. W wolnym czasie chętnie poznaję kulturę Japonii oraz Korei.

Klaudia

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Opolskim. Jestem fanką pysznego jedzenia, dobrej muzyki i wszelkich podróży. Gdy tylko mam okazje uwielbiam planować wspólne wyjazdy z przyjaciółmi. Moją pasją są też języki obce-od roku uczę się języka koreańskiego, a od niedawna niemieckiego.

Weronika

Moją pasją jest nauka języków obcych, w szczególności języka angielskiego oraz włoskiego. Fascynuje mnie poznawanie nowych kultur poprzez podróże. W wolnym czasie lubię malować obrazy oraz szkicowac.

Hanna

Skończyłam filologię angielską tłumaczeniową z językiem chińskim i to właśnie języki obce są moją pasją. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo energii i satysfakcji. W wolnym czasie gram w hokeja i piłkę nożną. Kocham dobrą literaturę, podróże, herbatę i muzykę.

Aleksandra

Studiuję psychologię na Uniwersytecie Śląskim. Uwielbiam język angielski - którego nauczyłam się właśnie w Teddim. Znam tę szkołę od strony ucznia i nauczyciela :) Interesuję się gotowaniem oraz podróżami. Bardzo lubię oglądać nowe, ciekawe miejsca. Celem mojej ostatniej podróży była Islandia - każdemu polecam - jest piękna (szczególnie zimą). Oprócz tego lubię oglądać filmy, czytać książki. "Harry Potter" pozostaje niezmiennie moim faworytem.

Zapraszamy do kontaktu

W razie pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub malowo.

792 475 152 biuro@homeofteddy.pl